Nový spôsob úcty pamiatky spomienky

Značka Epitafglass je produktom spoločnosti EVAGLASS,s.r.o. Od našich začiatkov sme sa zamerali na distribúciu a poradenstvo bezpečnostných laminovacích fólii EVASAFE™ pre Slovenskú a Česku republiku. Kvôli jednoduchému zavedeniu vkladaných materiálov spôsobila táto fólia revolúciu v sektore dekorovania interiérového a exteriérového priestoru.
V nadväznosti na našu hlavnú činnosť sme sa snažili rozšíriť portfólio ponúkaných produktov o ďalšie. Neskôr k fóliám EVASAFE™ pribudla distribúcia farebných PET fólii ROSCO a Viewcol, ktoré dodali bezpečnostnej čírej fólii nový farebný rozmer. Okrem Epitafglassu sa venujeme aj činnostiam, ktoré sú znázornené nižšie.


Distribúcia

Zabezpečujeme dodanie anglických laminovacích fólii ROSCO, francúzskych laminovacích fólii DIMATEC a absolútnu svetovú špičku v tlačiarenskom priemysle - austrálsky VIEWCOL.

Poradenstvo

Radi Vám poradíme pri otázkach týkajúcich sa laminovania bezpečnostných skiel, disponujeme značným know-how v oblasti vložných materiálov a radi Vám poradíme aj pri vhodnom riešení sklenených systémov.

Dizajn

Grafické návrhy rôznych interiérových súčastí ako sú kuchynské zásteny, sklenené dvere, sklenené obrazy a rôzne iné interiérové doplnky. Radi Vám pomôžeme aj pri tvorbe Vášho firemného loga či značky.

Kto sme

Rozhodli sme sa využiť na naše know-how a viacročné skúsenosti s poradenstvom v sklárskom odvetví v súlade s novými nastupujúcimi trendmi. Logickým vyústením týchto faktorov je, že sme sa okrem distribúcie materiálov a poradenstva zamerali aj na výrobu.Našou ambíciou bolo ponúknuť spoločnosti niečo nové a výnimočné. Práve takto vidíme sklenené náhrobné dosky Epitafglass.