Kamenárstvo

Spoločnosť EVAGLASS,s.r.o. disponuje rozsiahlou distribučnou sieťou kamenárstiev prakticky po celom Slovensku. Sme pripravení zabezpečiť Vám kompletné kamenárske práce ako výrobu a montáž pomníkov, urnových hrobov, kompletných hrobov, epitafných dosiek a rôznych hrobových doplnkov.

Naša spoločnosť si na spoluprácu vybrala zpomedzi stoviek kamenárstiev na Slovensku len tie, ktoré podľa nášho názoru spĺňajú kritéria dnešného náročného a moderného zákazníka. Kvalita poskytovaných služieb a spokojnosť zákazníka sú pre nás na prvom mieste.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých sme si vybudovali pevné meno a kvalitné zázemie. Za našu prácu hovorí množstvo spokojných klientov, ktorí naše služby využili. Jednou z oblastí, v ktorej pôsobíme, je cintorínska architektúra a s tým spojené kamenárstvo, ktoré má v našich končinách dlhodobú tradíciu. V rámci našich komplexných služieb vám ponúkame kamenárske práce, dostupné po takmer celom Slovensku. Ako sme už spomínali, našim klientom ponúkame komplexné služby a snažíme sa ich čo najviac odbremeniť v ťažkých životných situáciách. To znamená, že zabezpečíme výrobu ako aj montáž pomníkov, náhrobných kameňov, urnových hrobov a podobne. Našim hlavným krédom je spokojnosť klienta, preto ku každému pristupujeme profesionálne a s patričnou vážnosťou. Do našej práce vkladáme nie len rokmi zúročené skúsenosti ale aj kus citu. Tak ako napreduje spoločnosť a architektúra, tak sa snažíme napredovať a pridržiavať sa moderných trendov aj my.