Náhrobné dosky Epitafglass

Náhrobné tabule Epitafglass určujú novú filozofiu spomienok na zosnulých. Sú synonymom pre elegantné nápisné dosky z nerozbitného skla, ktoré realizujeme s cítením pre tradičného aj modernejšieho zákazníka. Epitafglass je v prvom rade o emócii, o odkaze, o vyjadrení vzťahu pozostalých k nebohej milovanej osobe, o uctení si jej pamiatky mimoriadnym spôsobom. Epitafglass je určený pre ľudí, ktorí chcú pre svojich milovaných urobiť niečo viac ako monotónne a fádne sekanie písmen do kameňa. Ide o výnimočnú spomienku na výnimočného človeka.

Produkt Epitafglass sa vyznačuje nasledujícimi vlastnosťami:

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi
Nerozbitnosť a odolnosť voči vode, počasiu a slnečnému žiareniu
Neobmedzený text, znaky, portréty a ich veľkosť
Participácia umožňuje zanechať v diele kúsok z Vás
Mimoriadna trvanlivosť a špičková úroveň obrazu
Nehrozí vyblednutie obrazu
Rešpektujeme tradičného aj moderného zákazníka
Retušovanie tváre nebohého, obnova zničených fotiek
Rôzne tvary a veľkosti dosiek
Cena závisí len od rozmerov
Jednoduchá inštalácia na nové i staré hroby

Plne vyhovieme predstavám zákazníka a jeho predstavy premietneme do finálnej podoby dosky. Samozrejmosťou sú korekcie podľa požiadaviek zákazníka. V každom prípade ste to vy, kto schvaľuje finálny grafický návrh, až po Vašom odsúhlasení grafiky dochádza k výrobe náhrobnej dosky. Môžete sa nechať inšpirovať našou Galériou pozadí a motívov, ďalšie pozadia nájdete aj v podobe pdf v sekcii na stiahnutie. Všetky informácie o predstavách zákazníka sa vykomunikujú telefonicky, poprípade mailom, bežné je aj osobné stretnutie v sídle firmy EVAGLASS, s.r.o. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje na info@evaglass.eu resp. na telefónne čísla uvedené v sekcii kontakt.

Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od zložitosti grafického motívu. Štandardnou dobou dodania sú 2 týždne od schválenia grafického motívu zákazníkom, pri špecifických tvaroch (vyrezávané, t.j. iné ako štvorec/obdĺžnik) je dodacia doba do 4 týždňov.

Čo zahŕňa cena

Spracovanie grafického motívu bez obmedzení
3x korekcie grafického motívu
2x kalené (tvrdené) sklo
4x bezpečnostné laminovacie fólie
Tlač grafického motívu vo vysokom rozlíšení
Laminovanie dosky v laminačnej peci
Silikónovanie, čistenie a leštenie
Pri tvarovaných doskách aj ich prekreslenie do autocadu

Ako prebieha výroba epitafných dosiek Epitafglass

Grafický motív je umiestnený priamo do skla (nejedná sa o gravírovanie). Grafika potlačená na fotopapier resp. na PET fóliu je umiestnená medzi dve sklá a bezpečnostné laminovacie fólie, ktoré chránia vložný materiál (UV, vlhko atď). Takto zložené sklo prechádza procesom laminovania v špeciálnom zariadení za vysokých teplôt pre účel zlepenia a zakonzervovania obrazu do skla. Finálny produkt sa vyznačuje vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči tlaku a úderom, vysokým teplotám, UV žiareniu, mrazu a vode. Technológia tlače zase zabezpečuje špičkovú kvalitu obrazu a farieb.