Náhrobné kamene

Náhrobné kamene a náhrobné dosky Epitafglass vám ponúkajú možnosť uctiť si pamiatku svojich blízkych výnimočným spôsobom.
Pokiaľ chcete byť súčasťou tvorby náhrobnej dosky vášho zosnulého a vytvoriť ju podľa vašich predstáv, produkty Epitafglass sú určené práve pre vás. Epitafglass vám dáva priestor vyjadriť váš vzťah k zosnulému a pri tvorbe nahrobnej dosky brať do úvahy aj jeho osobnosť.
Čím ďalej tým viac ľudí sa rozhoduje pre takýto typ pripomenutia si svojich blízkych, je to pre nich mnohokrát osobnejšia spomienka ako obyčajný náhrobný kameň, akých môžeme na cintorínoch vidieť tisíce. Tým, že s nami môžete spolupracovať pri samotnej tvorbe a my vytvárame
náhrobné dosky
na mieru, dielo bude niesť váš odkaz a tiež aj odkaz zosnulého. Takto vytvorené náhrobné tabule sú dostatočne výrazné a na rozdiel od tých bežných nie je potrebné používať rôzne doplnky na hroby, aby nevyzerali obyčajne či zanedbane.

Náhrobný kameň 

Náhrobný kameň nemusí byt iba kusom tvrdého a chladného nerastu, ktorý poskytuje základné informácie o našom blízkom a víta nás na každom cintoríne. Vďaka naším náhrobným doskám Epitafglass  môže aj náhrobný kameň znamenať oveľa viac. Náhrobný kameň môže byť dôstojnou rozlúčkou s vašou milovanou osobou, ktorý vám bude vždy pripomínať krásne chvíle, ktoré ste spolu prežili. Jedinečnosť týchto dosiek spočíva v tom, že aj vy sami máte možnosť prispieť k spracovaniu, resp. ku grafickej stránke náhrobného kameňa. Dosky vás zároveň zaujmú netradičným spojením kameňa skla, ktoré dáva pietnemu miestu nový rozmer. Ak si chcete uctiť čo najviac pamiatku nebohého a vyjadriť svoje pocity možno nie tak tradičným spôsobom, táto možnosť je pre vás ako stvorená. V rámci našich služieb vám dávame možnosť navrhnúť dosku presne podľa vašich predstáv. Skúste sa zamyslieť a vložiť do nej trochu citu a niečoho, čím vaše srdce pookreje. Môže ísť o krásnu spomienku v podobe fotografie, či výstižný citát. Fantázii sa medze nekladú.